20dec10:3014:00Kerstbrunch 20 december 2023
You must login to buy tickets! Inloggen
Kerstbrunch 20 december 2023 Op 20 december 2023 bent u vanaf 10.30 uur welkom in Hotel Akersloot Geesterweg 1A in Akersloot voor de kerstbrunch. De keukenbrigade bereidt “live” de meest smaakvolle
Op 20 december 2023 bent u vanaf 10.30 uur welkom in Hotel Akersloot Geesterweg 1A in Akersloot voor de kerstbrunch.
De keukenbrigade bereidt “live” de meest smaakvolle voorgerechten hoofdgerechten en nagerechten tijdens de brunch vanaf 11.00 uur.
Uitgebreid assortiment van gerechten waaronder luxe broodsoorten, diverse vleeswaren, kaassoorten, vis en vleesgerechten, verrukkelijke salades en tal van koude en warme gerechten. Tijdens de brunch is er een drankenbuffet met: koffie, thee, melk, chocomel, jusdorange, vruchtensappen en smoothies.
Een hele leuke gelegenheid om in kerstsfeer uw oude collega’s weer te ontmoeten.
Schrijf u tijdig in via de site PV Alliander PA.nl want vol is vol.
Informatie:
Minimaal aantal deelnemers: 125 pers.
Maximaal aantal deelnemers: 150 pers.
Bij niet verschijnen of afmelding binnen vijf dagen voor de activiteit zullen de werkelijke kosten doorberekend worden. Bij overmacht zal de organisator met het bestuur voor een passende oplossing zorgen.
Deelname is mogelijk voor alle leden van de PV Alliander PA en zij die gelieerd lid zijn (was voorheen donateur met 1 introducee).
Medewerkers Alliander actief kunnen inschrijven mits zij per direct gelieerd lid worden.
Afbeeldingen: Getoonde afbeeldingen zijn door PV Alliander PA goedgekeurd om bij deze activiteit te plaatsen.
20 december 2023 10:30 - 14:00(GMT+00:00)
Hotel van der Valk Akersloot
Geesterweg 1A
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
0 reacties