16sep13:3017:30Treinritje Ooijpolder en Pannenkoekenboot Nijmegen
You must login to buy tickets! Inloggen
Treinritje Ooijpolder en Pannenkoekenboot Nijmegen Beste allemaal, Op 16 september gaan we samen gezellig een middag op pad! We maken een mooie rondrit door de Ooijpolder en sluiten de dag af met een
Beste allemaal,
Op 16 september gaan we samen gezellig een middag op pad!
We maken een mooie rondrit door de Ooijpolder en sluiten de dag af met een vaartocht op de Waal met heerlijke pannenkoeken (onbeperkt).
We starten om 13.30 uur bij Café Le Figaro, Waalkade 19, Nijmegen waar de koffie met gebak voor ons klaarstaat.
Daarna ziet de middag er als volgt uit:
Tijdens de vaart genieten we van heerlijke pannenkoeken (onbeperkt) en 2 consumpties (koffie, thee, fris, tapbier of wijn).
Willen jullie ervoor zorgen dat je om 13.30 uur aanwezig bent? Dan kunnen we op tijd beginnen.
We hopen er samen een gezellige middag van te maken en kijken ernaar uit jullie te zien!
Er zijn een paar parkeerplaatsen in de buurt; parkeergarage Kelfkensbos, Eiermarkt en parkeerterrein Waalkade!
Informatie:
Minimaal aantal deelnemers: 20 pers.
Maximaal aantal deelnemers: 25 pers.
Als de activiteit uitverkocht is kunt u contact opnemen met de eerste contactpersoon. Hij zal u op een reservelijst plaatsen. Het kan namelijk altijd gebeuren dat iemand zich afmeld. U kunt hier echter geen rechten aan ontleden.
Bij niet verschijnen of afmelding binnen vijf dagen voor de activiteit zullen de werkelijke kosten doorberekend worden zijnde € 52,50 pp.
Bij overmacht zal de organisator met het bestuur voor een passende oplossing zorgen.
Deelname is mogelijk voor alle leden van de PV Alliander PA en zij die gelieerd lid zijn (was voorheen donateur met 1 introducé).
Medewerkers Alliander actief kunnen inschrijven mits zij per direct gelieerd lid worden.
Afbeeldingen: Getoonde afbeeldingen zijn door PV Alliander PA goedgekeurd om bij deze activiteit te plaatsen.
Café Le Figaro
Waalkade 19
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
0 reacties