24apr08:4518:00Rondrit over Veluwe en bezoek Oude Ambachten & Speelgoedmuseum
You must login to buy tickets! Inloggen
Rondrit over Veluwe en bezoek Oude Ambachten & Speelgoedmuseum Vandaag gaan we op stap met de boswachter en maken we een prachtige tocht over het mooiste natuurgebied van Nederland, de Veluwe.
Vandaag gaan we op stap met de boswachter en maken we een prachtige tocht over het mooiste natuurgebied van Nederland, de Veluwe. Een afwisselend landschap met heidevlakten, vennen, heuvels en bossen. De boswachter vertelt een boeiend verhaal tijdens de 90 minuten durende rondrit en u komt op plekjes waar u anders nooit zou komen.
Na een heerlijke lunch gaan we ’s middags naar het Oude Ambachten & Speelgoedmuseum in Terschuur. Dit museum is ca. 4000 m² groot met 150 oude ambachten, gereedschappen, werktuigen en huishoudelijke artikelen. Regelmatig is er een ambacht in werking zoals de touwslager of de schoenmaker.
In het Speelgoedmuseum zult u misschien wel een beetje met weemoed terug kijken naar uw jeugd. Prachtige antieke poppen, constructies van Meccano, Dinky Toys, poppenhuizen, stoommachines, rijdende treinen, modelbouw en nog veel meer.
De prijs is inclusief koffie met gebak, rondrit Veluwe met gids, 3 gangen-lunch, entree oude ambachten en speelgoedmuseum, vervoer per luxe touringcar.
Als u gaat bestellen, kunt u de optie kiezen tussen 24 april of 26 april d.m.v. het dropdown menu.
We hopen weer op een hele gezellige dag.
Informatie:
Minimaal aantal deelnemers: 45 pers.
Maximaal aantal deelnemers: 60 pers.
Bij niet verschijnen of afmelding binnen vijf dagen voor de activiteit zullen de werkelijke kosten doorberekend worden. Bij overmacht zal de organisator met het bestuur voor een passende oplossing zorgen.
In verband met administratieve redenen moet er per activiteit worden afgerekend. Na het afrekenen kunt u een nieuwe activiteit boeken.
Om deel te kunnen nemen aan een van de PV Alliander activiteiten dient u eerst in te loggen. Gebruik de login mogelijkheid rechtsboven in de pagina, lidnummer en wachtwoord/Postcode (zonder spaties). Als u nog geen lid bent van de PV Alliander aarzel dan niet langer en schrijf u nu snel in, zodat u kunt deelnemen aan de diverse leuke activiteiten die PV Alliander organiseert voor zijn leden.
24 april 2018 08:45 - 18:00(GMT+00:00)
Hotel van der Valk Akersloot
Geesterweg 1A
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
0 reacties